Sunne Wall mount 23-42-EAX2 32-55 " Full motion Maximum weight (capacity) 50 kg Black
- TootjadSunne
- Mudel: 23-42-EAX2
- Saadavus: 1
-
51€
Sunne Wall mount 23-42-EAX2 32-55 " Full motion Maximum weight (capacity) 50 kg Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Full motion |
| Gross depth (mm) | 525 mm |
| Gross height (mm) | 67 mm |
| Gross weight | 4.241 kg |
| Gross width (mm) | 276 mm |
| Juhtmehaldus | Yes |
| Kaldenurk | -20 - +10 |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 55 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 50 kg |
| Materjal | Steel |
| Muud funktsioonid | Freely tilting allows easy TV angle adjustment. Built-in screen level adjustment. Cable management system. |
| Net weight | 3.741 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 200 mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Palette Qty | 89 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Pöördenurk | -90 - +90 |
| Rotatsioon | 3 |
| Screen size compatibility | 32-55 " |
| Tare weight (kg) | 0.5 kg |
| Toote nimetus | 23-42-EAX2 |
| Toote värv | Black |
| Ühendusvõime | Tilt kg/cm |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 200 x 200, 400 x 200, 300 x 300, 400 x 400 mm |
| Volume (m3) | 0.0097083 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: sunne wall mount 23-42-eax2 32-55 full motion maximum weight capacity 50 kg black, 23-42-eax2, sunne, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused


